همزمان با مدارس علمیه استان بوشهر

آیین گرامیداشت تقدیر مدرسه علمیه الزهرا گناوه از سپاه در سرنگونی پهپاد آمریکا برگزار شد

شناسه خبر : 79015

1398/04/15

تعداد بازدید : 23

به پاس نمایش مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سرنگونگی پهباد جاسوسی آمریکا در دهه سراسر نور و کرامت، همزمان با مدارس علمیه استان بوشهر، مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه، در جوار گلزار شهدای شهر، آیین گرامیداشت تقدیر از سپاه و ایستگاه صلواتی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه، به پاس نمایش مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سرنگونگی پهباد جاسوسی آمریکا در دهه سراسر نور و کرامت، همزمان با مدارس علمیه استان بوشهر، مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه، در جوار گلزار شهدای شهر آیین گرامیداشت تقدیر  از سپاه  و ایستگاه صلواتی برگزار کرد.

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی عصر پنجشنبه در آیین گرامیداشت تقدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) این شهرستان از اقدام سپاه در سرنگونی پهپاد آمریکا افزود: این اقدام سپاه نشان داد بدون شک اگر هواپیمای جنگنده های کشور متخاصم به مرز ایران تجاوز کنند آنها نیز به سرنوشت پهپادهای متجاور دچار می شوند.

وی اظهارداشت: سرنگونی پهپاد مدرن و گران قیمت کشور آمریکا هشداری جدی برای دشمنان است که دست از پا خطا نکنند و فکر تجاوز به مرزهای سرزمین مقدس کشور را از سر خود بیرون کند.

امام جمعه گناوه گفت: سپاه پاسداران به آمریکا و همه دشمنان و غرب گرایان داخلی فهماند که ایران، قدرت نظامی اول و آخر در منطقه است و هیچ قدرتی توانایی مقابله با این نیروی مقدس و برخاسته از ایمان به خدا را ندارد.

وی افزود: نیروهای همیشه در صحنه سپاه که همواره در حفاظت از کیان سرزمین اسلامی ایران آمادگی و اقتدار دارند، اجازه عبور و نفوذ هیچ شیاطینی را به آسمان کشور نخواهند داد.

رکنی حسینی اضافه کرد: برای همه دشمنان و جهانیان ثابت شده که ایران کشور قدرتمندی است و با تهدیدها و فشارهای حداکثری دست از توان موشکی برنخواهیم داشت.

مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) گناوه گفت: به پاس نمایش مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته جاسوسی آمریکا، این مدرسه همزمان با مدارس علمیه خواهران استان بوشهر این آیین را همراه با برپایی ایستگاه صلواتی در جوار گلزار شهدا برگزار کرده است.

سیده زهرا موسوی نسب افزود: هدف مدرسه علیمه خواهران از این برنامه، نشان دادن اهمیت و ارج نهادن بیشتر اقدام سپاه در نابودی پهپاد در بین مردم است.

وی اظهارداشت: اقتدار و استقامت رهبر انقلاب و مقاومت مردم موجب شده تا سایه جنگ از کشور برداشته شود.

مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) گناوه گفت: آحاد جامعه همواره باید قدردان سپاه و رهبر معظم انقلاب باشیم زیرا که امنیت و اقتداری که اکنون در جهان داریم از آنان حاصل شده است.