مدیر مدرسه علمیه الزهرا گناوه

جداسازی اقلیم کردستان فتنه جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه ست

شناسه خبر : 48182

1396/07/06

تعداد بازدید : 34

مدیر مدرسه علمیه الزهرا گناوه گفت: جداسازی اقلیم کردستان فتنه جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه ست.

سیده زهرا موسوی نسب مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه درگفتگو با روابط عمومی مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه خصوص حوادث سیاسی اخیر در منطقه اقلیم کردستان عراق گفت: اقلیم کردستان عراق این روزها نگاه های بسیاری را به خود دوخته است.

وی اظهار کرد: پس از وعده اخیر سرلشکر قاسم سلیمانی در مورد نابودی گروهک تروریستی داعش تا چند ماه آینده اکنون که آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی که کار داعش را پایان یافته می بینند، قصد فتنه جدیدی در منطقه دارند که در این خصوص زد و بندهایی در پشت پرده با رئیس اقلیم کردستان عراق مسعود بارزانی مبنی بر اعلام رفراندوم برای جدایی از کشور عراق فاز اول آن است.

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) گناوه در خصوص تاثیر استقلال و خودمختاری اقلیم کردستان بر اوضاع سیاسی منطقه اظهار کرد: قطعا این فتنه ی جدیدی از سوی استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی ست تا نفوذ خودشان را در منطقه حتی بعد از نابودی داعش حفظ کنند.

موسوی نسب نقش تبلیغات دروغین صهیونیست ها را در این اتفاق تاثیر گذار برشمرد و عنوان کرد: یکی از اصلی ترین تاثیر گذاری ها روی کردهای اقلیم عراق همین تبلیغات دروغین داشته، چرا که شنیده شده شب هایی بوده که عده ای با پرچم رژیم صهیونیستی در خیابان های ان منطقه مشغول گشت زنی بودند.

وی اقدام لازم و قاطع را از دستگاه دیپلماسی و امنیتی کشور خواستار و تاکید کرد: ما هم به نوبه خود از دستگاه دیپلماسی کشور و دستگاه های امنیتی خواستار اقدامات فوری و محدود کردن روابط با منطقه کردستان عراق هستیم و از نظر ما کشور عراق باید واحد و یکپارچه باشد و حکمرانان آن منطقه بدانند بزودی آسیب های جدی از اعتمادشان نسبت به آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهند دید.