در آستانه سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

حوزه علمیه الزهرا گناوه بیانیه صادر نمود

شناسه خبر : 38222

1395/11/21

تعداد بازدید : 70

حوزه علمیه الزهرا گناوه بیانیه صادر نمود
به مناسبت قرار گرفتن در آستانه سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و روز 22 بهمن، حوزه علمیه الزهرا(س) گناوه بیانیه صادر نمود که شرح آن در ادامه خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علیمه الزهرا(س) گناوه، به مناسبت قرار گرفتن در آستانه سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و روز 22 بهمن، حوزه علمیه الزهرا(س) گناوه بیانیه صادر نمود که شرح آن در  ادامه خواهد آمد.

یسم الله الرحمن الرحیم

خورشید سی و هشتمین بهار پر طراوت آزادی درحالی در سرزمین اسلام و فرهنگ و ایثار طلوع می کند که جهانیان محو تماشای عظمت و اقتدار خیره کننده ی ملت ایران شده است و بیشتر از هر مقطع زمانی، بستر تحقق وعده ی خداوندی برای حکومت جهانی مستضعفین و درک ظهور موعود مهیا شده است.

۲۲ بهمن یادآور فریاد مردم برای استقرار حکومت صالحان و میهن پرستان و ظرفیت فراوان در همه زمینه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، و سیاسی است.
 
بهمن یادآور تلاش بی پایان مردم در ایجاد وحدت و ایستادگی در مقابل ظلم و دین ستیزی رژیم حاکم و احیای استقلال برای ساختن ایرانی آباد و آرام است.
 
انقلاب اسلامی ایران، انفجار نور در جهان ظلمانی مستکبران بود، ملت عدالت خواه، استقلال طلب، استکبار ستیز ایران اسلامی در این انقلاب شکوهمند با لبیک به مقتدای و رهبر زمان خویش، کاخ ظلم و ستم وابسته به اجانب را در هم شکست و حکومتی ولایی بر پایه احکام اسلامی را بنا نهاد.
 
اینک در آستانه سالرروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ما کادر، اساتید و طلاب مدرسه علمیه الزهرا (س) گناوه در کنار سایر اقشار مردم مسلمان ایران بانگ وحدت آفرین الله اکبر سر می دهیم و ضمن دعوت از همگان برای حضور در راهپیمایی پرشکوه دشمن شکن ۲۲ بهمن بار دیگر با امام راحل( ره) و شهیدان این مرز و بوم اسلامی پیمان میبندیم که با بیعت کامل از ولی فقیه زمان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) و حفظ بصیرت استکبار ستیزی با تمام توان در راه تحقق اهداف انقلاب اسلامی حرکت نمائیم.
 
من الله التوفیق وعلیه التکلان