مدیر حوزه علمیه الزهرا گناوه خبر داد

برگزاری جشن تکلیف بیش از 550 دانش آموز دختر در حوزه علمیه خواهرن گناوه

شناسه خبر : 37782

1395/11/11

تعداد بازدید : 95

برگزاری جشن تکلیف بیش از 550 دانش آموز دختر در حوزه علمیه خواهرن گناوه
مدیر حوزه علمیه الزهرا(س ) گناوه گفت: جشن تکلیف 550 دانش آموز دختر از 12 مدرسه شهرستان گناوه در حوزه علمیه الزهرا(س) از ۱۰ بهمن به مدت ۱۰ روز برگزار می شود.

به گزارش "روابط عمومی حوزه علمیه الزهرا(س) گناوه"، صبح امروز جشن تکلیف دانش آموزان مدارس دخترانه در حوزه علمیه الزهرا(س ) گناوه برگزار شد.

در این مراسم دانش آموزان و مدیران مدارس با حضور در فضای مدرسه و ارتباط با طلاب و روحانیون با فضای طلبگی آشنا شدند.

سیده زهرا موسوی نسب مدیر حوزه علمیه الزهرا(س ) گناوه  در گفتگو با خبرنگار ما در  این خصوص گفت:جشن تکلیف 550 دانش آموز دختر از 12 مدرسه شهرستان گناوه در حوزه علمیه الزهرا(س) از ۱۰ بهمن به مدت ۱۰ روز برگزار می شود.

وی به هدف از برگزاری جشن تکلیف دختران در حوزه علمیه اشاره و اظهار کرد: از اهداف این برنامه آشنایی بیشتر با مراکز علمی_ فرهنگی شهرستان، هدف گذاری در راستای تشویق و ترغیب دانش آموزان جهت آشنایی با حوزه علمیه و کمک به انتخاب رشته تحصیلی آینده می باشد.

موسوی نسب ادامه داد: آموزش طلاب جهت کسب آمادگی خدمت فرهنگی در شهرستان، و معرفی و سرمایه گذاری دراز مدت جهت جذب طلبه در آینده از دیگر اهداف این برنامه می باشد.

مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س ) گناوه اظهار کرد: توصیه تمام کارشناسان دین این است که بهترین شیوه تربیت رفتاری برای کودکان و فرزندان، ارائه الگوی شایسته می باشد، یعنی فرزاندان ما آن چه که می خواهیم نمی شوند، ان چه که هستیم می شوند؛ خوب باشیم تا خوب باشند.