با همکاری حوزه علمیه خواهران:

ایستگاه بچه های غدیر در گناوه برپا شد

شناسه خبر : 32026

1395/07/30

تعداد بازدید : 152

ایستگاه بچه های غدیر در گناوه برپا شد
به مناسیت عید غدیر ایستگاه بچه های غدیر با همکاری حوزه علمیه الزهرا(س) گناوه در این شهرستان برپا شد

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه الزهرا(س) گناوه، ایستگاه بچه های غدیر3، از شب میلاد امام هادی(ع) تا شب عید غدیر به مدت پنج شب  با همکاری حوزه علمیه الزهرا(س) در آموزشگاه 13 آبان شهرستان گناوه برگزار شد.

مسئول برگزاری این برنامه به خبرنگار ما گفت: مجموعه ایستگاه بچه های غدیر با هدف آشنایی کودکان با واقعه غدیر برای سومین سال متوالی توسط هیئت صاحب شرف بندر گناوه با همکاری امام جمعه محترم از شب میلاد امام هادی(ع) تا شب عید غدیر در حال برگزاری است.

حجت الاسلام مصطفی آشناگر معاون حوزه علمیه برادران شهرستان گناوه و مسئول ایستگاه بچه های غدیر گفت:  همه نسبت به تبلیغ واقعه غدیر که مهم ترین رکن دین ما یعنی مسئله امامت و ولایت است و در روز عید غدیر معرفی و تبیین شد وظیفه داریم.

معاون حوزه علمیه گناوه گفت: وجود مبارک رسول خدا تبلیغ غدیر را یک وظیفه همگانی به خصوص برای والدین معرفی کرده است و والدین وظیفه دارند واقعه غدیر را به فرزندانشان تا روز قیامت منتقل کنند.

آشناگر بیان داشت: برنامه هایی که امسال تدارک دیده شده با همکاری حوزه علمیه خواهران الزهرا(س ) گناوه بوده است و غرفه "دخترانه" را امسال در خدمت این خواهران بزرگوار هستیم.

وی گفت: غرفه " دخترانه" که ویژه دختران می باشد برنامه های معارفی و تبلیغی، بازی و سرگرمی، قصه گویی و مسابقات برای دختران دارند.

حجت الاسلام آشناگر افزود: دراین ایستگاه، غرفه های نقاشی، مارپله، موانع ظهور، نعمتهای فراموش شده و عکاسی دایر و تلاش کردیم تا کودکان و خردسالان شرکت کننده با غدیر و امامت امیرالمومنین (ع) یک شب شاد و به یاد ماندنی را همراه با دریافت جوایز، تجربه کنند.

وی در خصوص غرفه نقاشی گفت: در غرفه نقاشی کودکان با واقعه غدیر و گوشه هایی از خطابه های اقا رسول الله در قالب نقاشی و رنگ آمیزی آشنا می شوند.
.
معاون حوزه علمیه برادران افزود:  از دیگر غرفه ها که با همکاری کانون پرورش فکری کودکان برپا شده است، غرفه "خلاقیت" است که کودکان عزیز با کاردستی هایی در خصوص غدیر آشنا می شوند و دیگر مسابقات مانند طناب کشی و بازی های شاد دیگری که در این نمایشگاه بر پا شده است.

حجت الاسلام آشناگر در پایان گفت: این برنامه با استقبال پرشوری روبرو شده است که انشالله بتوانیم به هدفمان که آشنایی فرزندانمان با واقعه غدیر و مسئله امامت و ولایت امیرالمومنین(ع ) در یک فضای شاد است دست یابیم .