مشاور برتر کشور:

دشمن برای غفلت از یادخدا و تربیت فرزندانمان برنامه ریزی کرده است

شناسه خبر : 32025

1395/07/30

تعداد بازدید : 83

 دشمن برای غفلت از یادخدا و تربیت فرزندانمان برنامه ریزی کرده است
حجت الاسلام الهی پارسا بیان داشت:دشمن به جای اینکه یک دفعه بیاید، آرام ارام در خانه های ما نفوذ کرده است و باید نسبت به نقشه های دشمن هوشیارتر عمل کنیم

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه الزهرا(س) گناوه، عصر امروز مراسم عید غدیر به همت حوزه علمیه الزهرا(س) گناوه در فاطمیه این شهر  برگزار گردید.

حجت الاسلام حسین الهی پارسا مشاوره برگزیده سال 94 در این مراسم گفت: مقام معظم رهبری در هفته گذشته سه  سیاست را  به عنوان سیاست های کلی خانواده ابلاغ کردند، این سیاست ها در جهت آن است تا خانواده ها بیش از بیش مستحکم شوند.

وی گفت: نه تنها مسئولین باید به فکر خانواده باشند بلکه من و شما نیز برای استحکام خانواده خود باید زحمت بکشیم.

حجت الاسلام  الهی پارسا افزود: خداوند در قرآن می فرماید که ما هیچ کسی را سامان نمی دهیم مگر اینکه خودش به فکر بیفتد، به همین دلیل باید خود
ما نیز به فکر باشیم .

وی بیان کرد:  از مشکلات ما در زندگی این است که مادران در زندگی حواسشون جمع نبوده است، مادران باید برای تربیت فرزندان تلاش بیشتری کنند.

این مشاور خانواده ادامه داد: گاهی اوقات به خاطر این تلفن های همراه،خود ما باعث بدبختی فرزندانمان می شویم، دشمن برای ما برنامه ریزی کرده است وما کی قرار است از خواب غفلت بیدار شویم؟

وی افزود: دشمن برای غفلت از یادخدا و تربیت فرزندانمان برنامه ریزی کرده است لذا برای این کار یک گوشی همراه به شما می دهند به جای آن که تربیت فرزند کنید به گوشی سرگرم می شوید، انواع و اقسام عکس و پیام  رد وبدل می شود و مشکلات وارد زندگی می شود که دین وایمانمان  را می برند.

حسین الهی پارسا در پایان گفت: دشمن به جای اینکه یک دفعه بیاید، آرام ارام در خانه های ما نفوذ کرده است و باید نسبت به نقشه های دشمن هوشیارتر عمل کنیم.